Array ( [id] => 0 [parentid] => 0 [url] => blog [page] => blog [parametre] => 0 )

BLOG

 • Yeni Nesil Pulluk

  Yeni Nesil Pulluk

  Mükemmel traktör pulluk uyumu. Düşük yakıt tüketim avantajı. Son teknoloji ve kaliteli malzemeler ile harmanlanarak üretilmiş yeni nesil pulluk. 35 yıllık sektörel araştırma ve analizler sonucu, çiftçinin en ihtiyaç duyduğu ürünleri onlara sunmak üzere hayata geçmiş ve her tarım koşulunda çiftçiye kazandırmayı hedef olarak benimsemiştir.

  Detaylı İncele
 • Tarımda makineleşme artıyor

  Tarımda makineleşme artıyor

  Türkiye Ziraat Odaları Birliği Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, çiftçinin makineleşmeye önem verdiğini bildirerek, “üreticimiz 10 yılda, kullandığı tarımsal makine sayısını 1,6 milyon artışla, 8,8 milyondan 10,4 milyona çıkardı" dedi.

  Detaylı İncele
 • Tarım makinaları sektöründe ihracat arttı

  Tarım makinaları sektöründe ihracat arttı

  Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) tarafından yapılan açıklamada, bu dönemde makina sektöründe toplam ihracat 8,07 milyar USD olarak gerçekleşirken, bir önceki yıla göre değişim %5,2 oldu. Bu dönemde dikkat çeken bir nokta miktar değişiminin daha fazla (%8,4) olmasıdır. Kilogram başına genel ihracat değeri 2016 yılındaki 5,9 dolar seviyesinden, 5,7 dolara geriledi. Tarım makinlarında ise kg başına düşen birim değer 4,8 dolardan, 4,5 dolar oldu.

  Detaylı İncele
 • Tarım! Bugün ve Yarının Yegane Sektörü.

  Tarım! Bugün ve Yarının Yegane Sektörü.

  Yer altı kaynakları (petrol, maden) olmayan veya yeterince olmayan ülkelerin ekonomik açıdan gelişmeleri, yer üstü ve insan kaynaklarına, bu kaynakların çeşitliliğine, zenginliğine bağlıdır. Bu kaynaklar arasında kritik öneme haiz tek sektör tarım ve...

  Detaylı İncele
 • Çiftçiye Ne Lazımsa Üretiyoruz !

  Çiftçiye Ne Lazımsa Üretiyoruz !

  Doğanlar Tarım Ekipmanları, Ar-Ge teknolojileriyle çiftçinin nabzını tutuyor. Tarlada onlara ne lazımsa onu dinliyor ve ihtiyaca özel üretimler yapıyor.

  Detaylı İncele
 • YENİ NESİL TARIM EKİPMANLARI TASARRUFLU

  YENİ NESİL TARIM EKİPMANLARI TASARRUFLU

  Doğanlar Tarım Ekipmanları Hem Dayanıklı Hem Hafif, böylece verimlilikte de lider !

  Detaylı İncele