Array ( [id] => 223 [parentid] => 4 [url] => ciftcilerimize-tesekkurler-konya-da-bulusmak-dilegiyle [page] => haber [parametre] => 4 )

Çiftçilerimize Teşekkürler ! Konya'da Buluşmak Dileğiyle

  • ANASAYFA
  • HABERLER
  • Çiftçilerimize Teşekkürler ! Konya'da Buluşmak Dileğiyle
Çiftçilerimize Teşekkürler ! Konya'da Buluşmak Dileğiyle

Çiftçilerimize Teşekkürler ! Konya'da Buluşmak Dileğiyle

Doğanlar Tarım A.Ş. Bu yıl 12'nci kez kapılarını açan İZMİR Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda çiftçilerden yoğun ilgi gördü.


Türkiye'nin her yerinden gelen çiftçileri özel standında ağırlayan Doğanlar Tarım Makinaları A.Ş. Genel Müdürü Tolga Doğan, fuar boyunca avantajlı fiyatların geçerli olduğunu belirtti. İzmir’de kapılarını açan 12'nci Agroexpo Uluslararası Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na katılan Doğanlar Tarım Makinaları A.Ş.  standı, fuarın ilk gününden itibaren çiftçilerin akınına uğradı. 4 gün süren fuara tüm modelleriyle hazırlıklı bir şekilde katıldıklarını söyleyen Satış Müdürü Yusuf Karadağ, tüm modellerimizi çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz.


Türkiye genelinde ve Yurt dışında her gün artan bayilerimiz ve yerinde hızlı servis anlayışıyla çiftçilerimize hizmet veriyoruz. 2018 yılında da yine çiftçilerimizle sahada olacağız. Değerli görüşlerini dinleyerek ekipmanlarımızı onlarla birlikte geliştirmeye devam edeceğiz" diye konuştu.


Şirket olarak 2015’ten itibaren bir Ar-Ge ve Yatırım sürecine girdiklerini kaydeden Tolga Doğan, “Önce çiftçiyi anladık, daha sonra da tarım ekipmanlarımıza çiftçimizin istediği 3 özelliği getirdik. Hız - Güç - Kazanç. Gelen taleplere göre ekipmanlarımızı geliştirmeye de devam edeceğiz" dedi.Fuar süresince ve devamında bizlere alaka gösteren tüm çiftçilerimize teşekkür ediyor, Konya Fuarında yeniden buluşmayı ümit ediyoruz. Doğanlar Tarım


"Çiftçi doğanların markası"