Array ( [id] => 70 [parentid] => 5 [url] => yayli-otomatik-pulluk [page] => urunler [parametre] => 2/5 )

Yaylı Otomatik Pulluk

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

- Anız ve taşlı toprakların işlenmesinde etkin.    

- Ayarlanabilir hassasiyetli yaylar.

- Opsiyonel olarak mekanik ve hidrolik iş genişliği ayarı.


3-4-5-6 soklu olarak, profil gövde üzerinde 12-14-16” (inç) iş genişliğinde ayarlanabilir. Kaliteli ve özel malzemeler kullanılarak son teknolojiyle üretilen pulluklarımız; taşlı, sertleşmiş, bitkisel köklerle kaplı ve yeni ekime hazırlanan arazilerde kesintisiz sürüm sağlar. Traktörü yormaz, zaman ve yakıt tasarrufu sağlar.

Pulluklarımız sağlam konstrüksiyonu ve kaliteli malzeme kullanımı sayesinde uzun ömürlüdür. Pulluk askı sistemi uluslararası standartlara uygun olup, kategori içerisindeki her traktöre bağlanabilir. Pulluklarımızda iş genişliği cıvata bağlantılarının konumu değiştirilerek ya da hidrolik piston yardımı ile 12-16” arasında ayarlanabilir. Her gövdeye yerleştirilmiş bağımsız özel yay mekanizması vardır. Bu mekanizmada özel amortisör yayları kullanılmaktadır. Kurtulma mekanizması sayesinde, herhangi bir taşlı arazilerde engellerden rahatça geçiş sağlayarak pulluğun zarar görmesini önler. Bu sayede alt grup parçalarının kırılması, cıvataların kopması ve pulluğun konstrüksiyonun bozulması gibi durumlar önlenmiş olmaktadır.

Alt grup kısmı parçalı olarak imal edilerek, düşük maliyet ile tedarik edilmesi sağlanmıştır. Her gövde arası anma boyu optimum seviyede tutularak toprağın akışı rahatlatılmış, böylece toprak kabarmasından dolayı pulluğun traktöre vereceği çekiden gelen ağırlık ortadan kaldırılmıştır. Pulluklara sonradan +1 gövde (sok) ilavesi mümkündür. Yapı ve konstrüksiyon bakımından imalatı standarttır. Şase yüksekliği optimum düzeyde tutularak anız sürümü gibi zorlu şartlarda işleme kolay hale getirilmiştir.

 

Yaylı Otomatik Pulluk

Yaylı Otomatik Pulluk

Yaylı Otomatik Pulluk

Yaylı Otomatik Pulluk

Yaylı Otomatik Pulluk

Benzer Ürünler